Yukarı

Mobilya sektörüne yön veren CNR İMOB Mersin, 14-22 Nisan tarihleri arasında Mersin Yenişehir CNR EXPO Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Ev ve ofis mobilyalarından ev aksesuarlarına, bahçe ve yazlık mobilyalardan mobilya yan sanayi ürünlerine kadar birçok ürün ve ürün grubunun sergilendiği fuara; 439’u yabancı, 22 bin 713’ü yerli olmak üzere toplam 23 bin 152 kişi ziyaret etti.

Mobilya sektörünün gelecek trendlerini yer aldığı CNR İMOB Mersin Mobilya Fuarı (CNR İMOB Mersin), 14-22 Nisan tarihleri arasında Mersin Yenişehir CNR EXPO Fuar Merkezi’nde düzenlendi. CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilen fuar; Mersin Valiliği, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Mersin Perakendeci İş Adamları Derneği (MEPİAD), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) desteğiyle gerçekleştirildi. Türk ekonomisinde önemli bir yere sahip mobilya sektörüne yön veren 100‘den fazla firmanın 200’e yakın markasının yer aldığı fuara 439’u yabancı, 22 bin 713’ü yerli olmak üzere toplam 23 bin 152 kişi ziyaret etti.

Yenilikçi ürünler beğeni topladı

Ev ve ofis mobilyalarından ev aksesuarlarına, bahçe ve yazlık mobilyalardan mobilya yan sanayi ürünlerine kadar farklı ürün gruplarının sergilendiği fuara; yakın coğrafyadaki ülkelerin yanı sıra Doğu Anadolu, İç Anadolu, Ege ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden ziyaretçi akını yaşandı. Ayrıca geniş ürün yelpazesi ile sezonun en trend ve yenilikçi ürünlerini ziyaretçilerle buluşturan firmalar, fuara özel kampanya ve fiyat avantajları ile de ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.